YOL YARDIM

Aracınız arıza yaptığında veya yolda kaldığında panik yapmaya artık son veriyoruz. Çünkü özel servisimiz arıza yapan ve yolda kalan araçlarınız için 7/24 yol yardım hizmeti sunmaktadır. İzmir sınırları içinde olduğunuz sürece firmamızdan yardım alabilirsiniz. Yol yardım hizmetlerimizde görevlendirdiğimiz işinde uzman personellerimiz arızalarınızı doğru tespit ederek müdahale edebilmektedir. Yapılan arıza tespitlerinde aracınızın özel servisimize çekilmesi gerekebilir böyle durumlarda ise personellerimiz tarafından aracınız güvenli bir şekilde firmamıza çekilmektedir.

Firmamız Egeli Oto Kurtarma ile işbirliği yapmış olup çözüm ortaklığı şeklinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Yardımınıza gelen yol yardım araçlarımız son model ve sigortalı olup taşıma esnasında oluşabilecek kazalara karşı aracınız otomatik sigortalı duruma geçmektedir. 

ALO SERVİS HATTI
FOTO GALERİ
BİZDEN HABERLER
İzmir nissan bakımı için sizleri özel servisimize bekliyoruz. Üstün hizmet kalitemiz ile memnuniyetinizi garantiliyor ve sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz.
Nissan Özel Servisimizde araçlarınızın periyodik bakımlarını, tamir ve servis işlemlerini profesyonel bir şekilde yaptırtabilirsiniz.
İzmir Nissan Özel Servisi olarak Bornova 3. Sanayi sitesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Nissan tamir ve bakım işlemlerinde vazgeçemeyeceğiniz doğru adres.
İşinde uzman kadromuzla araçlarınızın servis gereksinimlerini tespit edip gerekli işlemleri en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.
İzmir Nissan Özel Servisimizin resmi web sayfası hizmet girdi. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmak için web sayfamızı hazırlayarak yayına sunduk.