V Kayışı Değişimi

Klima ve daha birçok donanımın tahrik gücünü almasını sağlayan parça V kayışıdır. Güç aktarımı için son derece önemlidir. Kopması durumunda birçok donanım zarar görebilmektedir. Bu parçanın da ortalama 60 ile 90 bin kilometre aralıklarında ya da 4 yılda bir değiştirilmesi gerekmektedir. Nissan V kayışı değişimi motor tipine göre ortalama 100 ile 130 lira arasında fiyatlara servisimizde yapılabilmektedir

FOTO GALERİ
BİZDEN HABERLER
İzmir nissan bakımı için sizleri özel servisimize bekliyoruz. Üstün hizmet kalitemiz ile memnuniyetinizi garantiliyor ve sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz.
Nissan Özel Servisimizde araçlarınızın periyodik bakımlarını, tamir ve servis işlemlerini profesyonel bir şekilde yaptırtabilirsiniz.
İzmir Nissan Özel Servisi olarak Bornova 3. Sanayi sitesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Nissan tamir ve bakım işlemlerinde vazgeçemeyeceğiniz doğru adres.
İşinde uzman kadromuzla araçlarınızın servis gereksinimlerini tespit edip gerekli işlemleri en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.
İzmir Nissan Özel Servisimizin resmi web sayfası hizmet girdi. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmak için web sayfamızı hazırlayarak yayına sunduk.