Klima Bakımı

İzmir Nissan Özel Servisimiz ile Nissan marka araçlarınızın klima bakımlarını işinde uzman kadromuz ile ele alıyor ve kısa bir sürede tamamlıyoruz. Sizlere hizmet sağlarken memnuniyetinizi planlıyor ve işimizi en doğru şekilde yapıyoruz. Aracınızın klima bakımlarında gaz kontolü ve tertibat kontrolü sağlamaktayız. Biten klima gazını doldurma işlemi içinde servisimizi ziyaret edebilirsiniz. 

 

Aracınızın klimasında sorun oluşmaması ve uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmak için ayda bir defa 10-15 dakika çalıştırılmasını önermekteyiz. Yaz kış farketmeksizin ayda bir defa klimanızın çalıştırılması olası arızalara karşı önlem almanızı sağlayacaktır. Nissan klima bakımı için sizleri servisimize bekliyoruz.

FOTO GALERİ
BİZDEN HABERLER
İzmir nissan bakımı için sizleri özel servisimize bekliyoruz. Üstün hizmet kalitemiz ile memnuniyetinizi garantiliyor ve sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz.
Nissan Özel Servisimizde araçlarınızın periyodik bakımlarını, tamir ve servis işlemlerini profesyonel bir şekilde yaptırtabilirsiniz.
İzmir Nissan Özel Servisi olarak Bornova 3. Sanayi sitesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Nissan tamir ve bakım işlemlerinde vazgeçemeyeceğiniz doğru adres.
İşinde uzman kadromuzla araçlarınızın servis gereksinimlerini tespit edip gerekli işlemleri en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.
İzmir Nissan Özel Servisimizin resmi web sayfası hizmet girdi. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmak için web sayfamızı hazırlayarak yayına sunduk.