Kışlık Bakım

Araçlarımızın yaz ve kış ayları olmak üzere yılda iki kere bakıma girmesi gerekmektedir. Fakat kış bakımı özellikle yaptırılması gereken bir bakım olup kışa bakımsız giren araçlarda ciddi sorunlar meydana gelebilmektedir. Araçlarınızın yağı, suyu, filtreleri, bujileri, fren tertibatları, silecekleri, hortumları, akü ve lastiklerinin kontrol edilmesi büyük önem taşımaktadır. Kışlık bakımı yapılmayan araçlarda yakıt sarfiyatı artmakta ve performans düşmektedir.

Kışlık bakımı yapılmayan araçlar soğuk kış günlerinde geç çalışmakta yada hiç çalışmamaktadır. Aracın motoruna antifiriz konulmadığında motor suyu donmakta ve aracınızın motoruna ciddi hasarlar verebilmektedir. Kullanıcılar kış için ortalama harcayacakları 300 - 400 TL gibi bir masraftan kaçınarak 4 - 5 bin lira gibi hasarlar meydana gelebilmektedir. Sizlerde aracınızın kışlık bakımını profesyonel bir şekilde servisimizden yaptırın kışı sorunsuz geçirin. Ayrıca tüm bakım işlemlerimiz özel servisimiz tarafından garantilidir. 

FOTO GALERİ
BİZDEN HABERLER
İzmir nissan bakımı için sizleri özel servisimize bekliyoruz. Üstün hizmet kalitemiz ile memnuniyetinizi garantiliyor ve sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz.
Nissan Özel Servisimizde araçlarınızın periyodik bakımlarını, tamir ve servis işlemlerini profesyonel bir şekilde yaptırtabilirsiniz.
İzmir Nissan Özel Servisi olarak Bornova 3. Sanayi sitesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Nissan tamir ve bakım işlemlerinde vazgeçemeyeceğiniz doğru adres.
İşinde uzman kadromuzla araçlarınızın servis gereksinimlerini tespit edip gerekli işlemleri en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.
İzmir Nissan Özel Servisimizin resmi web sayfası hizmet girdi. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmak için web sayfamızı hazırlayarak yayına sunduk.