Debriyaj Seti Değişimi

Otomobili ilerleyebilmesi ve motor gücünün tekerleklere doğru şekilde aktarılabilmesi için debriyaj setini oluşturan baskı ve balatanın doğru şekilde çalışması gerekmektedir. Bu parçalar çok sık kullanılan parçalar olduğundan hızlı bir şekilde yıpranabilmektedir. Kullanım koşullarına göre ortalama 40 ile 60 bin kilometre aralıklarında kontrollerinin yapılıp değiştirilmesi gerekmektedir. Debriyaj seti değişimi de diğer parçalar gibi profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Doğru montaj yapılmaması tüm şanzımanın bozulmasına neden olabilmektedir. 

FOTO GALERİ
BİZDEN HABERLER
İzmir nissan bakımı için sizleri özel servisimize bekliyoruz. Üstün hizmet kalitemiz ile memnuniyetinizi garantiliyor ve sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz.
Nissan Özel Servisimizde araçlarınızın periyodik bakımlarını, tamir ve servis işlemlerini profesyonel bir şekilde yaptırtabilirsiniz.
İzmir Nissan Özel Servisi olarak Bornova 3. Sanayi sitesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Nissan tamir ve bakım işlemlerinde vazgeçemeyeceğiniz doğru adres.
İşinde uzman kadromuzla araçlarınızın servis gereksinimlerini tespit edip gerekli işlemleri en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.
İzmir Nissan Özel Servisimizin resmi web sayfası hizmet girdi. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmak için web sayfamızı hazırlayarak yayına sunduk.