PERİYODİK BAKIM

İzmir Nissan Özel Servisimiz ile araçlarınızın periyodik bakımlarını eksiksiz bir şekilde tamamlıyor ve aracınızı güvenle sizlere teslim ediyoruz. Ekonomik fiyatlar ile sunmuş olduğumuz hizmetlerde kesinlikle işçilik ve parça kalitesinden ödün vermiyoruz. Nissan marka araçlarınızın model ve yaşı farketmeksizin bakımını yapıyor ve sizlere eksiksiz bir hizmet sağlıyoruz.

Özel servisimizde yaptıracağınız bakımlarda orjinal yedek parçalar kullanılmakta olup işinde uzman eller tarafından işlem yapılmaktadır. Nissan Özel Servisimizde yapılan tüm işlemler garanti altına alınmakta olup sizlere güvenilir bir hizmet sağlamaktayız. Aracınıza yapılan tüm bakım işlemleri tarafımızca kayıt altına alınmakta ve aracınızı teslim ederken sizlere sunmaktayız. Ayrıca aracınızın bilgileri sistemimize kayıt olmakta ve bakım kilometresi dolmaz ise senelik bakım için sizlere bilgi verilmektedir. 

ALO SERVİS HATTI
FOTO GALERİ
BİZDEN HABERLER
İzmir nissan bakımı için sizleri özel servisimize bekliyoruz. Üstün hizmet kalitemiz ile memnuniyetinizi garantiliyor ve sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz.
Nissan Özel Servisimizde araçlarınızın periyodik bakımlarını, tamir ve servis işlemlerini profesyonel bir şekilde yaptırtabilirsiniz.
İzmir Nissan Özel Servisi olarak Bornova 3. Sanayi sitesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Nissan tamir ve bakım işlemlerinde vazgeçemeyeceğiniz doğru adres.
İşinde uzman kadromuzla araçlarınızın servis gereksinimlerini tespit edip gerekli işlemleri en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.
İzmir Nissan Özel Servisimizin resmi web sayfası hizmet girdi. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmak için web sayfamızı hazırlayarak yayına sunduk.