Filtreler

Aracınızın periyodik bakımlarında değiştirilmesi gereken bazı filtreler bulunmaktadır. Bu filtrelere örnek vermek gerekirse, hava filtresi, mazot filtresi, yakıt filtresi, yağ filtresi ve polen filtresi gibi bazı filtre çeşitleri yer almaktadır. Aracınızın kondisyonu için orjinal filtreler kullanan işletmemiz yan sanayi ürünlere karşı durmaktadır. Sorunsuz ve güvenli bir araç kullanımı için araçlarınızın filtrelerini orjinal ürünler ile değiştiriniz. İyi yolculuklar dileriz.

BİZE ULAŞIN
Telefon :
0232 255 25 70 / 0530 414 85 60
Mail : info@systemlift.com.tr
Faks : 0232 255 25 70
Adres : 539 Sokak No : 7-11 Konak / İZMİR
FOTO GALERİ
BİZDEN HABERLER
İzmir nissan bakımı için sizleri özel servisimize bekliyoruz. Üstün hizmet kalitemiz ile memnuniyetinizi garantiliyor ve sizlere güvenilir bir hizmet sunuyoruz.
Nissan Özel Servisimizde araçlarınızın periyodik bakımlarını, tamir ve servis işlemlerini profesyonel bir şekilde yaptırtabilirsiniz.
İzmir Nissan Özel Servisi olarak Bornova 3. Sanayi sitesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Nissan tamir ve bakım işlemlerinde vazgeçemeyeceğiniz doğru adres.
İşinde uzman kadromuzla araçlarınızın servis gereksinimlerini tespit edip gerekli işlemleri en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz.
İzmir Nissan Özel Servisimizin resmi web sayfası hizmet girdi. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmak için web sayfamızı hazırlayarak yayına sunduk.